זקוקים לעזרה? מתלבטים ולא יודעים מה להחליט? בדף זה נשתדל לענות על כל השאלות שלכם בנושא עיצוב פנים.

אתם מוזמנים להתקשר אלינו או להשאיר פרטים כדי לקבוע פגישת ייעוץ חינם!

חשוב שייווצר קשר המבוסס על אמון ועל אמינות, שתיווצר תקשורת טובה, זורמת וברורה. חיבור אישי טבעי המתמצה בהגדרה "כימיה". תקשורת טובה היא אבן היסוד בעבודה מוצלחת עם מעצב פנים. יצירת שפה משותפת מקלה על התקשורת ומאפשרת התאמה מיטבית בין ספקי השירות ללקוח.

פגישת היכרות ראשונה אינה כרוכה בתשלום או בהתחייבות.
במידה שמדובר בעיצוב חלל קיים, הפגישה מתקיימת באתר המיועד לשיפוץ ולוקחים מידות של החלל. מדברים על הצרכים והחלומות, על היקף השיפוץ ומסגרת התקציב.
הערכת לוח זמנים והתאמת ציפיות לגבי תהליכי עבודה וסגנונות עיצוב ברמה הכללית.
חשיבות פגישת ההיכרות היא לבחון את מידת התקשורת ואת החיבור בין האדריכל המעצב ובין הלקוח.

העלות של עבודת עיצוב הפנים משתנה בין פרויקט לפרויקט ותלויה בהרבה גורמים. שכר הטרחה תלוי בהיקף העבודה הכוללת.
בסיס שירות אדריכל מעצב הוא הכנת סקיצות, תוכניות עבודה, בחירת חומרי גמר, כלים סניטריים ושרותי הום סטיילינג והמלצה על בעלי מקצוע איתו הוא עובד. במידה שהלקוח מעוניין בהכנת כתב כמויות למכרז, בפיקוח במהלך השיפוץ עצמו ולאחריו ותיאום בעלי מקצוע - היקף העבודה גדל ולכן גם, בהתאמה, שכר הטרחה.

חובת האדריכל המעצב לתרגם את החלומות למעשה, ליצור סגנון עיצובי בהתאמה מרבית ומיטבית לדרישות הלקוח, להשתמש בחשיבה ובראייה צופה פני עתיד, לשמור על הרמוניה בין פנים לחוץ.לגלות יצירתיות, רעננות מחשבתית, מעוף, דמיון, תעוזה ולהוכיח יכולת לפתור בעיות.

הבחירה עם מי לעבוד היא של הלקוחות. אדריכל מעצב מנוסה צובר ניסיון במהלך עבודתו עם בעלי מקצוע רבים ולכן יכול להמליץ בביטחון מלא על אותם בעלי מקצוע איתם עבד. רצוי וכדאי להסתייע בשירותיהם של בעלי מקצוע מומלצים על ידי אדריכל מעצב וזאת מאחר שהוא יכול לקחת אחריות על רמת הגימור והמקצועיות שלהם.

כן. תפיסה עיצובית כוללת מאפשרת ריהוט הבית וציודו באביזרים היוצרים תחושה של מתחם שכל הפרטים בו נבחרו בקפידה והם יוצרים מרחב מעוצב, אחיד והרמוני.

עיצוב פנים מאפשר שינוי חללים, שבירת קירות, תוספות בנייה ובחירת פריטים משלימים.
לעומת זאת, הום סטיילינג מתייחס רק לאבזור הבית ולסגנונות צביעה ואיננו כולל שינוי חללים ושבירת קירות.

אדריכל ומעצב פנים, הנקרא גם ״אדריכל פנים״, הוא אדריכל בעל תואר ומרשה חתימה.
מעצב פנים יכול להיות גם מי שאין לו תואר אלא תעודה המעידה על היותו בוגר קורס בנושא עיצוב פנים. לא כולם מורשי חתימה.

הידע, הניסיון, הרגישות המעוף, החדשנות, הרעננות והיצירתיות שלנו מושקעים כדי להעניק לכם תוצר סופי מוגמר ומושלם. חשיבה פתוחה, תכנון מושכל, ראייה צופה פני עתיד, יצירת הרמוניה עיצובית, חיסכון בזמן והוזלת עלויות ע״י חברות אתן אנו עובדים.

הפנייה לאדריכל פנים מומלצת כאשר מעוניינים לעשות שיפוץ הכולל שינוי חללים ושבירת קירות. אדריכל פנים יעניק, מעבר לעיצוב הום סטיילינג, תוכניות לביצוע. מעצב פנים הוא הכתובת כאשר מחפשים בעיקר הום סטיילינג בלבד.

תכניות לביצוע הן תוכניות מפורטות לבעלי מקצוע. התכניות כוללות תכנית חשמל, תכנית אינסטלציה, תכנית בנייה והריסה, תכנית תקרה, תכנית תאורה, תכנית ריצוף ועוד.
עם תכניות אלה ניתן להרכיב כתב כמויות ולשלוח למכרז על מנת לקבל תמחור עבור כל בעל מקצוע.

למעלה