עיצוב הוא לא רק שאלה של טעם; הוא גם – או, אם לדייק, בעיקר – הסיפוק העצום הגלום במתן תשובה לשאלה זו. אנחנו חווים את הסיפוק הזה באופן קבוע כאשר אנחנו מתבקשים לעצב דירות מסוגים שונים, בגדלים שונים, במסגרת פרויקטים מגוונים של עיצוב דירות משפחתיות, דירות נופש, דירות יוקרה, דירות רווקים, בתים פרטיים, דירות להשכרה ועוד.

מה מייחד אותנו? אתם יכולים לשאול לקוחות מרוצים שעיצבנו עבורם דירות. תרשו לנו לשער מכנה משותף לתשובות, אשר יינתנו, כמשוער וכצפוי, בנוסחים שונים: מקוריות. חדשנות. מעוף. תעוזה. דמיון.

אנחנו ניגשים לעצב דירות ביראת קודש. מדובר לא רק במקום הפיזי שבו אמורים להתגורר בני אדם אלא ביצירת איכות חיים עבורם. במידה לא מבוטלת ניתן לומר כי אנחנו שותפים לעיצוב חייהם העתידיים. הציפיות מאתנו גבוהות. אנחנו אמורים להצדיק אותן ולהיות ראויים לבחירתם של הלקוחות בנו למעצבי בית חלומותיהם. בכל עבודה שלנו אנחנו עושים הכול כדי לעמוד באמות המידה המחייבות שעל פיהן אנחנו מעצבים בתים. עבורנו – כל בית הוא הבית הראשון והיחיד. כל בית מתחיל מאפס ומסתיים באין-סוף. ובין לבין – שמים וארץ וכל העולם כולו: המתכננים, האדריכלים, המעצבים, הבנאים, הדיירים, השכנים, הציפיות, החלומות.

עיצוב דירות הוא עיצוב מציאות שאמורה להיות המקבילה של החלום של אנשים על בית החלומות האולטימטיבי. כמי שמוטל עליהם להגשים חלומות של אנשים על בית חם, אנחנו עושים את המיטב על מנת להיחשב כמי שהיה להם תפקיד קטן במימוש החלום הגדול…