מה אנחנו יודעים לעשות הכי טוב? מאחר שאולי לא יהיה די בשלושה ניחושים שלכם כדי להשיב את התשובה הנכונה – נוותר לכם על המאמץ ונגלה לכם את התשובה: לעצב דירות ובתי יוקרה למגורים, להשכרה ולהדגמה.
דירות היוקרה שאנחנו מתכננים ומעצבים כוללות: יצירתיות, מקוריות, חדשנות, מעוף, תעוזה, דמיון והשראה.

אנחנו מעצבים דירות ובתי יוקרה בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח, לטעמו ולהעדפותיו. הבית בכלל וסביבת המגורים בפרט מהווים, בתפיסתנו, רצף פיזי שמתקיימת בו זיקה הדוקה בין הבית והחוץ. בית יפה הוא בית שגם בסביבתו ניכרת טביעת חותמו של טעם טוב, של סטייל.

עיצוב דירת גן, פנטהאוז או וילה מפוארת מתחיל עם בחירה בחומרים הנכונים ובצבעים המתאימים החל משימוש בעץ ובשילובו עם חומרים אחרים שבאמצעותם אנחנו יוצרים עיצובים נקיים ועשירים בגוונים חמים.

עיצוב דירות ווילות יוקרתיות להשכרה על בסיס תקופתי או ללקוח אחד לתקופה ארוכה

בדירות המיועדות להשכרה – נעשה שימוש בחומרים עמידים המקלים על בעל הדירה להחזירה למצב שהיתה בו לפנים גם לאחר מספר שנים של השכרתה ובכך לספק דירה יוקרתית גם לשוכר הבא וגם לזה שאחריו ובתוך כך להחזיר את ההשקעה. בעיצוב בתי יוקרה להשכרה מושקעים כל המשאבים החומריים והיצירתיים על מנת ליצור וילה יוקרתית שעומדת בכל תקני האיכות והבטיחות המחייבים והמחמירים ביותר כמו גם ברמת הדרישה לעיצוב ולאסתטיקה הגבוהה ביותר.

עיצוב דירות יוקרה לקבלנים לצורך הדגמה

עיצוב דירות יוקרה להדגמה לקבלנים. בעיצוב דירות המיועדות להדגמה נעשה מאמץ מיוחד להדגיש ולהבליט את כל הפרטים והפריטים המשווים לבית מראה מהודר ויוקרתי. דירה לדוגמה חייבת להיות, בתפיסתנו, דירה למופת, וככזו היא לא רק מצדיקה השקעת מאמץ עליון לשוות לא מראה שיהפוך אותה לדירת חלומות נחשקת אלא מחייבת מאמץ כזה.

בעיצוב דירה כזאת מוקפדים כל המרכיבים ההופכים דירה לדירה יוקרתית: ריהוט עשוי חומרים איכותיים, קשיחים ועמידים במיוחד: תאורה מגוונות, לרבות גופי תאורה שקועים; שטיחים מקיר לקיר, ריפודים ומוצרי טקסטיל רכים ועדינים; אריחים, שיש, מוצרי פרזול ועוד. אכן- יחי הרושם.