התפקיד, המחויבות והייעוד שלנו כאנשי מקצוע הוא למצוא או, לחלופין, להמציא את האוצר הטמון בנכס, לתכנון מחדש של החלל באופן מושכל ויעיל, להפוך דירה מתקלפת ודהויה לדירה יפה ומרשימה בתקציב נתון, תוך ניצול מרבי ומיטבי של השטח, שימוש מוקפד בחומרים ובצבעים נכונים, בחירה מוקפדת של פריטים משלימים.

אנחנו משקיעים את כל תעצומות הידע והנפש שלנו- אכן כן – בשדרוג הדירה, באופן שבו באים לידי ביטוי הידע, הניסיון, המקצועיות אהבת המקצוע ו- לפני הכול ומעל לכול- המחויבות הבלתי מתפשרת שלנו לאפשר ללקוח לקבל מוצר מוגמר, מלוטש ומוקפד עד אחרון הפרטים.

השבחת בתים כרוכה בפרידה… בפרידה מהישן, המתקלף, הסדוק, המרופט והדהוי. אבל השבחתם כרוכה גם בפגישה. פגישה חדשה ומפתיעה. פגישה שעל כמותה כתב המשורר אלכסנדר פן "בכל פגישה מקרית פורחת איזו תכלת".
כשאנחנו ניגשים לתכנון השבחת בית אנחנו חשים כמי שמתכוננים ללידה. לבריאת עולם חדש. עד כדי כך יקרים לנו לקוחותינו.

עבור כל אחד ואחת מהם – הבית המשופץ והמשודרג אמור להיות בית החלומות, הבית שעל אודותיו חלמו מזה שנים. יש לנו הזכות והעונג להגשים לאנשים את החלום המתוק הזה. אנחנו עושים זאת בשמחה, בתחושת שליחות, מתוך הכרה כי הציפיות מאתנו גבוהות לא פחות מאשר הציפיות של הלקוחות שהבית שלהם יהיה הטוב והיפה ביותר עלי אדמות…